ANKARA KAVAKLIDERE RK. 03 MART 2022 KAVAKLIDERE, BOLU, TUNALI HLMİ VE YILDLZ R KULÜPLERİ (14ÇGRUP ) OLARAK YAPTIĞIMIZ TOPLANTIDA ROFİFE FİLM FESTİVALİ TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK.

ANKARA KAVAKLIDERE RK. 03 MART 2022 KAVAKLIDERE, BOLU, TUNALI HLMİ VE YILDLZ R KULÜPLERİ (14ÇGRUP ) OLARAK YAPTIĞIMIZ TOPLANTIDA ROFİFE FİLM FESTİVALİ TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK.

20 Mar 2022

14. Grup Kulüpleri; Bolu RK., Ankara Tunalı Hilmi RK., Ankara Yıldız RK, Ankara Kavaklıdere Rotary Kulübünün ev sahipliğinde. 03Mart 2022 akşamı Zoom üzerinden "14.Rotary Film Festivali" (ROFİFE) ni tanıtmak üzere bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Ankara Tunalı Hilmi RK., Ankara Yıldız RK., ve Bolu RK Dönem Başkanları Kulüplerinin açılışlarını yaptılar. Toplantıda Bolu RK Başkanı Hakan KARABAŞ ROFİFE'yi tanıtarak bizlere Festival Programı hakkında detaylı bilgiler sundu. Soru ve Cevaplar kısmından sonra Konuğumuzun Sunumu sonlandı. Bu arada Kulübümüz üyesi Prof.Dr. Hale KÜNÜÇEN 12 yıldır ROFİFE Jürisinde yer almakta olup 4 yldan bu yana da Jüri Başkanlığını yapmaktadır,

ANKARA KAVAKLIDERE RK 20  OCAK 2022 TARİHLİ  M.SANCAY KIRIK IN OPTİK SİSTELER VE İLERİ GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ  SUNUMU

ANKARA KAVAKLIDERE RK 20 OCAK 2022 TARİHLİ M.SANCAY KIRIK IN OPTİK SİSTELER VE İLERİ GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ SUNUMU

20 Mar 2022

Kulübümüzün Üyesi Mustafa Sancay KIRIK dostumuz. Özellikle savunma ve güvenlik konusunda kendi buluş ve tasarımları olan başarılı, harika projeleri hakkında muhteşem bir sunum yaptı. Dostumuza başarılarının devamı dileğiyle “Rotary Meslek Teşvik Ödülünü” verdik Toplantımıza; Kulüp üyelerimiz dışında; Seda ALTIN 2430. Bölge Meslek Hizmetleri Komite Başkanı Nizmettin ÇOBAN Ankara Gazi RK Başkanı Ayşe YALÇIN Anamur Rotary Kulübü Başkanı Meliha ŞAHBAZ Eskişehir Yazılıkaya RK.Başkanı Gürhan İLHAN Eskişehir Yunus EMRE RK Başkanı Arzum ÖĞÜCÜ Gaziantep Zeugma RK Başkanı Birgül ÖZSAYGI Selma DİNÇ Can ÖZGÜVEN Kenan AKMAN Misafir olarak katılmışlardır, kendilerine çok teşekkür ederiz.

ANKARA KAVAKLIDERE RK 03 OCAK 2022 OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILDI. GELECEK DÖNEM BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ZOOM ÜZERİNDEN YAPILDI

ANKARA KAVAKLIDERE RK 03 OCAK 2022 OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILDI. GELECEK DÖNEM BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ZOOM ÜZERİNDEN YAPILDI

20 Mar 2022

Önümüzdeki Dönem için Kulüp Baakan adyı ve Yönetim Kurulu Üye adayları ile Denetim Kurulu Üye adayları belirlendi. Yönetim Kurulu Adayları Başkan : Kıvanç Kutoğlu Asbaşkan : Esen Çaltuğ Sekreter : Nilay Arkün Özgüven Sayman : Fahir Altan Üye : Arif Özsaygı Denetim Kurulu Adayları 1. Üye : Mehmet Altındağ 2. Üye : Kazım Yetiş 3. Üye : Kemal Akman Olarak belirlendi.

ANKARA KAVAKLIDERE RK 16-19 ARALIK 2021 TARHİHİNDE EMEK ROTARY KULÜBÜ RYLA SINA BURSİYERİMİZ  BEYZA

ANKARA KAVAKLIDERE RK 16-19 ARALIK 2021 TARHİHİNDE EMEK ROTARY KULÜBÜ RYLA SINA BURSİYERİMİZ BEYZA

20 Mar 2022

ANKARA KAVAKLIDERE RK 16-19 ARALIK 2021 TARHİHİNDE EMEK ROTARY KULÜBÜ RYLA SINA BURSİYERİMİZ BEYZA Ankara Kavaklıdere Rotary Kulübü olarak; Ankara Emek Rotary Kulübü tarafından 16-19 aralık 2021 tarihlerinde düzenlenen 154. Ryla projesine kulübümüzün bursiyeri Beyza KILIÇDERE katılmış ve Ryla lider öğrencisi seçilmiş ve ryla da kulübümüz adına bir konuşma yapmıştır. Kendisini tebrik eder başarılarının sürekli olmasını dileriz.

ANKARA KAVAKLIDERE RK  18 ARALIK 2021  BÖLGE VAKIF EĞİTİM SEMİNERİNİ YAPTIK

ANKARA KAVAKLIDERE RK 18 ARALIK 2021 BÖLGE VAKIF EĞİTİM SEMİNERİNİ YAPTIK

20 Mar 2022

18 Aralık 2021 tarihinde ; 2430. Rotary Bölge Federasyonu Guvernörlğü tarafından Kulübümüze verilen “Vakıf Eğitim Semineri” ni , Guvernörümüz Kemal KETREZ, Vakıf Başkanı GDG Korhan ATİLLA, Güvernörlük Görevlileri ve konuşmacıları ile 2430. Bölge Rotary Kulüplerinden çok sayıda misafirlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik. Vakıf Seminer Salonu girişinde Polio Plus etkinliği yaratarak, GDB Ali DİNÇ dostumuzun kitabının satışı ile Gelir temin ederek Fon Yarattık.