Ordu Rotary Kulübü Gölköy İlçesindeki Öğrencilere Kitap Desteği sağladı.

Ordu Rotary Kulübü Gölköy İlçesindeki Öğrencilere Kitap Desteği sağladı.

Ordu Rotary Kulübü 2017-2018 döneminde öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak için kendi üyeleri arasında başlattığı  "Öğrencilere Bir Kitap da Sen Getir" kampanyasında topladığı Roman ve hikâyeler den oluşan 500 kitabı ve Çankaya Rotary Kulübünün gönderdiği İngilizce eğitim destek kitaplarını,  15 Şubat 2018 tarihinde Kulüp Başkanı, Rtn. Hakan Karakaş, Kulüp sekreteri Rtn. Ümit Metin ve Rtn. Meltem Erbaş, Gölköy Kaymakamı Sn. Tuncay Kaldırım’ı makamında ziyaret ederek ihtiyacı olan köy okullarına verilmek üzere kendilerine teslim etti.

Ordu Rotary Kulübü Başkanı Rtn. Hakan Karakaş “Çocuklarımızı tam donanımlı olarak hayata hazırlamanın herkesin öncelikleri arasında yer alması gerektiğini, Dünyanın her geçen gün gelişerek değiştiğini, ülkemizin de  bu gelişmelere ayak uydurabilmesinin çocuklarımızın modern çağın araç ve gereçlerine sahip sağlıklı ortamlarda eğitim öğretim almasıyla mümkün olacağını belirterek,  Ordu Rotary Kulübü olarak dönem başında başlattığımız "Öğrencilere Bir Kitap da Sen Getir" kampanyasında toplanan kitaplarla bir nebze olsun öğrencilerimizin eğitimlerine katkı vermek istedik."  dedi.

Gölköy kaymakamı Sn. Tuncay Kaldırım bu güzel ve anlamlı projenin kendilerini mutlu ettiğini belirterek Ordu Rotary Kulübü Başkan ve yöneticilerini teşekkür etti.

Ordu Rotary Kulübü Gölköy İlçesindeki Öğrencilere Kitap Desteği sağladı.

  • Proje Sahibi: Ordu Rotary Kulübü
  • Proje Adı: Ordu Rotary Kulübü Gölköy İlçesindeki Öğrencilere Kitap Desteği sağladı.
  • Tarih: 12 Tem 2017
  • Proje Dosyaları:
  • Proje Adresi: