Safranbolu Rotary Kulübü Guvernör Ziyareti
29 Ekim 2016
Guvernör Ziyaretlerı

Safranbolu Rotary Kulübü Guvernör Ziyareti

U.R 2430. Bölge Guvernörü Serdar Ünlü ve Nilüfer hanımefendi tarafından 15 Aralık 2017 tarihinde kulüp ziyaretimiz gerçekleştirildi.

Safranbolu Rotary Kulübü Guvernör ziyareti kapsamında Sayın Karabük Valimiz ziyaret edildi. Sayın Valimizin heyetimize göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederiz. 
Heyetimiz sayın Safranbolu Kaymakamımız makamında ziyaret etti. Safranbolu için kulübümüzün planladığı projeler hakkında bilgi verildi. Sayın Kaymakamımıza destekleri için teşekkür ederiz. 
Guvernörümüz ve Başkanımız BRTV de programa katıldılar. Sorulara cevap verip projeler hakkında bilgi verildi. 
Ziyâret boyunca Safranbolu Rotaract Kulübü başkanımız, kulüp üyelerimiz ve Guvernör Yardımcımız Guvernörümüze eşlik ettiler. Akşam kulüp asamblesi ardından Guvernörümüzün konuşması ile ziyaret son bulmuştur. Etkili ve anlamlı geçen ziyarette Guvernör yardımcımız Yaman Ayözger dostumuzun kayınvalidesinin vefatını öğrenmiş olmaktan çok üzüldük. Merhumeye Allah dan rahmet, yakınlarına sabır dileriz. 
Safranbolu Rotary kulübümüz üye ve eşlerine, Safranbolu Rotaract Kulübü üyelerine göstermiş oldukları başarılı çalışmalar nedeni ile teşekkür ederiz.

Resimler