TÜM Haberler

8 Ocak 2018 tarihinde düzenlenen Çayyolu RK ev sahipliğinde Limak Ambassadore Otel'de düzenlenen 1. Intercity toplantısında mesleğindeki üstün hizmetlerind..

Başkent Rotary Esenboğa Havalimanında erken tanı standı açtı 16.1.2018..

Koru Rotary Kulübü olarak 10 Aralık Tarihinde Dafne Restaurantta ailelerimiz ,Bursiyerlerimi ve Interactlarımız ile beraber Brunch yaptık ve Daha sonra Int..

SEREBRAL PALSİLİ IŞIL MÜGE İÇİN YÜRÜME EGZERSİZLERİ YAPTIRILACAK CİHAZ İÇİN DESTEK OLUNMASI..

13-16 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE KAPADOKYA ROTARY KULÜBÜNÜN DÜZENLEDİĞİ GELENEKSEL ‘OTİZMLİ ÇOCUKLAR YAZ KAMPI’NA 1 OTİZMLİ ÇOCUK VE ANNESİNİN GÖNDERİLMESİ..

Ankara Çayyolu Rotayr Kulübü olarak evsahipliğini üstlendiğimiz Ankara İntercity 1 toplantısını 8.1.2018 tarihinde gerçekleştirdik. Pazartesi günleri topl..

8.1.2018 tarihli Ankara İntercity 1 toplantısında konuşmacı konuk olarak ağırladığımız Dr.Cüneyt Karabiber'e, Rotary Meslek Ödülü verdik. Yönetim kurulumu..

Başkent Rotary evsahipliğinde Intercity toplantısı yapıldı. 9.1.2018..

Kulübümüze son katılan dört üyemizin de Paul Harris Dostu olması ile kulübümüz %100 Paul Harris Dostu Klüp haline Geldi. 8.1.2018 tarihinde Ç..

Değerli Rotary ailem Gaziantep Zeugma Rotary Kulübü olarak,devam eden projeler kapsamında,Beşkuyu köyü ilkokulundaki 55 öğrenciye diş ve göz taraması ya..

Çayyolu RK olarak, Karataş Köyü öğretmenleri ile birlikte bir proje geliştirerek, ilkokul 5.sınıf öğrencilerini tiyatro ile buluşturduk. Önemli bir kısmı i..

Kulübümüz, ülkemiz resim sanatına katkı ve fırsat arayan sanatçılarına destek olabilmek bakımından bir resim yarışması düzenlenmesine karar vermiştir. Bu y..

114.RYLA (İnteract) Semineri 31.01.2018 ila 03.02.2018 tarihleri arsında Ankara Midi Otel'de gerçekleştirilecek...

Ressam Fatma Temel tarafından üretilen resim sanatının güzel örneklerinden oluşan 30 resmi, AÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne bağışladık. Daha önceki sağlık ma..

Tarafımıza teslim edilen 2 tekerlekli sandalye ve 1 tek motorlu hasta yatağını, AÜ Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi'ne bağışladık. Hastalara daha iyi hizm..

SAMSUN ROTARY KULÜBÜ OLARAK ZİÇEVÖĞRENCİLERİNİN RESİM SERGİSİ AÇILIŞI VE KUTLAMALARINI HEP BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK...