TÜM Haberler

Rotary Inter-Country Committees (ICC) programı kapsamında Antalya Belek’te Rixos Premium Otelde düzenlenen görkemli bir imza töreni ile Polonya-Türkiye Dos..

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ “HEDEF 10.000 PROJE”Sİ KAPSAMINDA MALATYA DOWN SENDROMLULAR SPOR KULÜBÜ ÜYESİ TOPLAM 175 ÇOCUK, “KELOĞLAN VE SEVİMLİ ARKADAŞLARI..

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ 1.NİSAN.2018 PAZAR GÜNÜ “HEDEF 10.000 PROJESİ”NE DESTEK OLMAK VE ROTARY TANITIMI AMACIYLA KAHVALTI DÜZENLEDİ. ..

Anıttepe Rotary Kulübü tarafından düzenlenen Meclis-i Meşk Konseri 22 Mart 2018 tarihinde icra edilmiştir...

Kulübümüzün Meslek Hizmet Ödülü, sinema eleştirmeni, yazar Sayın Atilla DORSAY'a 22 Mart 2018 günü takdim edilmiştir...

1928 doğumlu yaprak saz imalatçısı sayın Mesut Ünalan'a hizmet ödülü verdiğimiz gecede Rtn. dostumuz Av. İsmail Onur'un eşi sevgili Av. Gülşen Onur dostumu..

ANITTEPE Rotary Kulübümüzün geçmiş dönemlerde üç defa gerçekleştirmiş olduğu Gençler İçin Çözüm Odaklı Profesyonel Koçluk Projesi, 2018 yılında Uluslarara..

15.12.2017 tarihinde değerli guvernörümüz Serdar Ünlü ışığı ile aydınlatmak ve enerjisini paylaşmak için kulübümüzü ziyaret etti. Karabük valisi Kemal Çebe..

17 Aralık Pazar günü Gazi Üni. Genel Cerrahi Anabilimdalı Başkanı Prof.Dr. Aydın DALGIÇ' ın konuşmacı konuk olarak katıldığı Organ bağışı projemizi kahvalt..

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ GELENEKSEL DİŞ-AĞIZ VE KULAK TARAMASINA M.AKİF İ.Ö.O.DA DEVAM ETTİ...

GUVERNÖTÜMÜZ SERDAR ÜNLÜ BİZLERİ ZİYARET ETMİŞTİR . AYNI ZAMANDA MESLEK ÖDÜLÜ İÇİ DÜZCE BARO BAŞKANIMIZ AVUKAT AZADE AY 'a GUVARNÖRÜMÜZÜN MESLEKDAŞI OLAN..

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü olarak üç yıldır sürdürdüğümüz projemiz kapsamında Ankara Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim Araştırma..

24 kasım öğretmenler günü özel toplantımızı gerçekleştirdik, toplantıda kulübümüz üye ve eşlerinden öğretmen olan ve daha önceden bu mesleği icra eden dost..

Mor dönem 2018-2019 tanışma birlikteliğimiz geçtiğimiz hafta sonu 25-26 Kasım 2017'Eskişehir'de dönem başkanı olarak Gül Canbulat ve dönem sekreteri Ergül ..

Uluslararası Rotary 2420.Bölge Federasyonuna bağlı İstanbul Beylikdüzü Rotary Kulübü ve Uluslararası Rotary 2430.Bölge Federasyonuna bağlı Safranbolu Rotar..

Mutlu Haber..

Bozüyük RK. GDB. Mehmet Yenice' nin Şiir isimli kız çocuğu dünyaya gelmiştir...

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ CUMHURİYETİMİZİN 94.YILINI DÜZENLEDİĞİ CUMHURİYET BALOSU İLE KUTLADI...