TÜM Haberler

15.12.2017 tarihinde değerli guvernörümüz Serdar Ünlü ışığı ile aydınlatmak ve enerjisini paylaşmak için kulübümüzü ziyaret etti. Karabük valisi Kemal Çebe..

17 Aralık Pazar günü Gazi Üni. Genel Cerrahi Anabilimdalı Başkanı Prof.Dr. Aydın DALGIÇ' ın konuşmacı konuk olarak katıldığı Organ bağışı projemizi kahvalt..

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ GELENEKSEL DİŞ-AĞIZ VE KULAK TARAMASINA M.AKİF İ.Ö.O.DA DEVAM ETTİ...

GUVERNÖTÜMÜZ SERDAR ÜNLÜ BİZLERİ ZİYARET ETMİŞTİR . AYNI ZAMANDA MESLEK ÖDÜLÜ İÇİ DÜZCE BARO BAŞKANIMIZ AVUKAT AZADE AY 'a GUVARNÖRÜMÜZÜN MESLEKDAŞI OLAN..

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü olarak üç yıldır sürdürdüğümüz projemiz kapsamında Ankara Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim Araştırma..

24 kasım öğretmenler günü özel toplantımızı gerçekleştirdik, toplantıda kulübümüz üye ve eşlerinden öğretmen olan ve daha önceden bu mesleği icra eden dost..

Mor dönem 2018-2019 tanışma birlikteliğimiz geçtiğimiz hafta sonu 25-26 Kasım 2017'Eskişehir'de dönem başkanı olarak Gül Canbulat ve dönem sekreteri Ergül ..

Uluslararası Rotary 2420.Bölge Federasyonuna bağlı İstanbul Beylikdüzü Rotary Kulübü ve Uluslararası Rotary 2430.Bölge Federasyonuna bağlı Safranbolu Rotar..

Mutlu Haber..

Bozüyük RK. GDB. Mehmet Yenice' nin Şiir isimli kız çocuğu dünyaya gelmiştir...

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ CUMHURİYETİMİZİN 94.YILINI DÜZENLEDİĞİ CUMHURİYET BALOSU İLE KUTLADI...

"Meme Kanserinde Erken Tanı Hayat Kurtarır" eğitimi, Kulüp Sekreterimiz Oprt. Dr. Yunus Öztürk tarafından 80. Yıl İlk ve Orta Öğretim Okulunda öğrenci veli..

21 Ekim 2017 Tarhinde Samsun'da Erken Tanı Hayat Kurtarırı Eğitici Eğitimimizi tamamladık Katılım sağlayan Sinop Diyojen Rotary Kulubü, Ordu Rotary Kulübü..

UR 2430 Bölge Guvernörümüz Serdar Ünlü ve değerli eşi Nilüfer hanımın katıldığı 2 Üye kabulü ve 3 Paul Harris Dostu rozetlerinin takılması törenini gerçekl..

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen “ULULSLARARASI ROTARY ENGELLİLERLE ZİRVEDE XVIII - “NEMRUT’A TIRMA..

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen “ULULSLARARASI ROTARY ENGELLİLERLE ZİRVEDE XVIII - “NEMRUT’A TIRMA..

Doğum Haberi..

Sinop Diyojen RK..

TEŞEKKÜR..

ÜLKESEL OLANAKLAR KOMİTESİ OLARAK DÖNEM BOYUNCA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ VE NEZAKETTEN DOLAYI DOSTLARA BEN VE EŞİM MÜNEVVER TEŞEKKÜR EDER:ROTARYEN SEVGİ VE SAYGI..