TÜM Haberler

Başkent Rotary Kulübü Meslek Hizmetleri Ödülü Sn. Fatih TAN'a verildi..

vakıf semineri..

gelecek dönem başkanımız Ebru Yalçın ve gelecek dönem Kulüp sekreterimiz Fatma Akdoğan ile Vakıf komite başkanı Fatoş Kunt Ankarada yapılan vakıf seminerin..

runantalya koşusu..

üyemiz Özgür Pektaş Antalya da yapılan Run Antalya koşusunda omurilikfelçlileri yararına koşuya katılarak fark yaratan bir projeye daha imza atmamıza katkı..

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ OLARAK DEFATEN SAĞLIK TARAMALARI YAPTIĞIMIZ M.AKİF İ.Ö.O.DA İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE MONT VE MEVSİME UYGUN AYAKKABI-BOT DAĞITI..

Çanakkale İşyeri Ziyareti 3 Mart 2018..

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü 19. Kuruluş Yıldönümünü Malatya Arslantepe, Gaziantep Alleben ve Gaziantep Rotary Kulüplerinin katılımı ile düzenlenen yemek..

Abdioğlu RTB'mizde Türk Nefroloji Derneği ve Ç.Ü. Tıp Fakültesi ile beraber hipertansiyon sağlık taraması yapıldı...

Abdioğlu Rotary Toplum Birliğimizde öğrencilere sınav kaygısı eğitimi verildi...

3-6 mart 2018 tarihleri arasında toplam 35 üye ve eşlerininin katıldığı yurtdışı gezimiz oldukça keyifli geçti. 3 günlük program boyunca Portekiz in önemli..

Yeni üye alımı..

Yalmanlı Rotary Toplum Birliğimizde köyün ilkokulunda okuma atölyesi gerçekleşti...

SAMSUN ROTARY GAZİANTEP TE 3 MART TA YAPILAN TÜRKİYE BOWLİNG ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU...

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü Musiki cemiyeti ile birlikte ortaklaşa düzenlediği proje kapsamında engellilerin müzikle rahabilitasyonuna destek veriyor...

SAMSUN ROTARY KULÜBÜ ŞUBAT AYI OCAKBAŞLARI 23-24 ŞUBAT TARIHINDE CENGİZ-MUJGAN UZDİL İSMAİL-ATIYE GUNDUZ HAKAN-ESRA DİNÇER DOSTUMUZUN EVLERINDE KEYIFLI..

Koru Rotary Kulübümüz bu yıl meslek hizmet ödülünü Sn. Gülcan Özkan 'a Guvernör yardımcımız Sn Erkan Ulukan ve eşinin katıldığı ve Başkent Rota..

Başkent Rotary Meslek Hizmetleri Ödülü verdi. 27.2.2018..

Adıyaman’ın Besni ilçesine bağlı Yazıbeydilli Köyü Şehit Hasan Gülten İlköğretim Okulu öğrencilerine Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü “Yaşamak İçin Spor Yap” ..