TÜM Duyurular

Değerli Başkanlarım, Fark yaratan bir senenin sonuna yaklaşırken, dönemimizin en anlamlı günlerinden biri olan "Guvernörlük Devir Teslim Töreni ve Balos..

Kararlı Mücadele, Önleyici Müdahale..

Ankara Anıttepe Rotary Kulübü’nün “Çocuk Felcine Son” vermek, farkındalık yaratmak ve gelir sağlamak için düzenlediği Meclis-i Meşk konseri...

Değerli Dostlarımız 2403. Bölge Hobi komitesi King Gurubu 31 Mart 2018 Cumartesi günü King Turnuvası düzenlemiştir. ..

Projenin amacı; başarılı, öğrenmeye açık ve hevesli üniversite öğrencilerinin kendilerini geliştirmek istedikleri alanlarda başarılı olmalarına katkı ver..

Asamble 2018 ..

Yakında yayınlanacaktır..

Konferans 2018 ..

Yakında yayınlanacaktır..

Sevgili Dostlarım; Adana Rotary Kulübümüz, Ekim Ayının teması olan “Ekonomik ve Toplumsal Kalkınma” projelerimiz kapsamında bir kadınımıza dikiş makinası ..

BABA ÇOCUK KAMPI (28-29EKİM 2017 TARİHLERİNDE GAZİ ÇOCUKLARIMIZLA BİRLİKTE YELKENLİ TEKNE SINIFI OPTİMİST LAZER DONATIMINI DENİZDE UYGULAMALI EĞİTİMİ) DENİ..

GENÇLİK DEĞİŞİM KAMPI DÜZENLEMEK İSTEYEN KULÜPLER İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 01 ARALIK 2017..

KISA DÖNEM KAMPLAR VE AİLEDEN AİLEYE DEĞİŞİM PROGRAMINA BAŞVURU İÇİN SON MÜRACAAT TARİHİ 01 Aralık 2017 ..

UZUN DÖNEM GENÇLİK DEĞİŞİM PROGRAMI ÖN BAŞVURULAR İÇİN SON MÜRACAAT TARİHİ 04 ARALIK 2017..

ERKEN TANI EĞİTİCİ EĞİTİMİ SAMSUN YELKEN KULUP'DE 21 EKİM 2017 TARİHİNDE YAPILACAKTIR..

Gaziantep'in kültürel yerlerinin (HANLAR-PAZARLAR-MÜZELER) gezilmesi, LEZZET ŞÖLENİMİZDE eşsiz tatlarla buluşmak ve 4 önemli Workshop etkinliğini kaçırmama..

30 Ağustos Zafer Bayramı..

Değerli Rotary Ailem,..

Değerli Rotaryen Dostlarımız, Sizleri 6 Adana Rotary Kulübünün ortak düzenlediği "Aladağlar Milli Parkı / Emli Vadisi" baba çocuk kampına davet ediyoru..