TÜM Duyurular

Yeni Üye Alımı..

Bozüyük Rotary Kulübü üye adayı Ramazan MUTLU..

Gaziantep'in kültürel yerlerinin (HANLAR-PAZARLAR-MÜZELER) gezilmesi, LEZZET ŞÖLENİMİZDE eşsiz tatlarla buluşmak ve 4 önemli Workshop etkinliğini kaçırmama..

2430.Bölge'nin oluşturduğu Rotary Hatıra Ormanı'na kulübümüz 200 ağaç bağışlayarak destek oldu....

30 Ağustos Zafer Bayramı..

Değerli Rotary Ailem,..

dönem başlangıcının yaz aylarına gelmesi nedeniyle geç te olsa döneme merhaba temalı toplantımızı yüksek bir katılımla sağladık. amacımız eğlenerek dostluğ..

Değerli Rotaryen Dostlarımız, Sizleri 6 Adana Rotary Kulübünün ortak düzenlediği "Aladağlar Milli Parkı / Emli Vadisi" baba çocuk kampına davet ediyoru..

UR exchange öğrenci değişimi programı ile kulübümüzü temsilen EKİN İNAL ı Brezilya ya yolcu ettik. aynı zamanda kulübümüz Tawvan lı Guez i ağılayıcı aileye..

Değerli Guvernör Yardımcılarım ve Kulüp Başkanlarım Bu yıldan itibaren Bölge Projesi olarak devam edecek olan, Adapazarı Rotary Kulübü tarafından 2013 yılı..

we need to talk proje ..

adana Güney rotary kulübü olarak, liderliğini geçen yıl ülkemizi Girls 20 dünya toplantısında temsil eden İlayda Ekitaşçıoğlu ve Bahar Aldanmaz ın yaptığı,..

küresel bağış projesi..

Aladağ Kışlak köyünde yapmayı planladığımız "su kapanı" projemizle ilgili Global Grants a müracaatımız yapılmış olup GG1861614 no ile projemiz incelenebile..

adana güney rotary..

adana karataş cezaevindeki kadın mahkumların meme kanseri taramasını kendi başlarına yapabilmeleri için cezaevi müdürüne meme kanseri tarama panosu bağışla..