TÜM Duyurular

Değerli Başkanlarım, Fark yaratan bir senenin sonuna yaklaşırken, dönemimizin en anlamlı günlerinden biri olan "Guvernörlük Devir Teslim Töreni ve Balos..

üyemiz GDG Canan Ersöz ün "polio ya destek" amaçlı, el emeği göz nuru sergisinden elde edilen bağışın "polio fonu" na aktarılması UR nin en popüler dergisi..

kulübümüz gelecek vaadeden Adana lı genç balerin Cansu Polat a destek vererek bu konuda eğitmini sürdürmesi ve yarışmalara katılması amacı ile maddi destek..

Şehrimizin önde gelen firmalarının temsilcileri kariyer planlaması hakkında katılımcılarımız ile tecrübelerini paylaşacaklar...

24 Nisan salı günü Silifke Kültür Merkezinde Silifke Belediyesinin katkılarıyla verdiğimiz ''Serhat Türküleri '' konserimize bekliyoruz. ..

6 Ocak 2018 Silifke Rotary Kulübü muhteşem bir geceyle resmi ilk toplantısını gerçekleştirdi...

Adana Çukurova Rotary Kulübü, Istanbul Tekstil Sanatları Dernegi, Adana Kırkyama Gurubu katkılarıyla Adana Zihinsel Engelli Çocukları Yetistirme ve Koruma ..

Eskişehir’in Festivali! Renklerin perdesi aralanıyor. Eskişehir Yunusemre Rotary Kulübü’nün organize ettiği bir tiyatro festivali. 18-21 Nisan 2018..

NİSAN'DA ADANA'DA KARNAVALI KAPSAMINDA DÜZENLENECEK "PORTA-CAR YARIŞMA" PROJEMİZİN TARİHİ VE YERİ VALİLİK-KARNAVAL KOMİTESİ KARARI GEREĞİ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE..

Geliri organ bağışı ve sokakta yaşayan çocuklar projelerine bağışlanacak olan Uluslararası Rotary 2430. bölge etkinliği..

Yaşlılar haftası nedeniyle 24 Mart tarihinde Sinop Huzurevi ziyaret edildi. 2016 yılında hizmete açılan huzurevinde 50 kadar yaşlı insan barınıyor. ..

Kararlı Mücadele, Önleyici Müdahale..

Ankara Anıttepe Rotary Kulübü’nün “Çocuk Felcine Son” vermek, farkındalık yaratmak ve gelir sağlamak için düzenlediği Meclis-i Meşk konseri...

Değerli Dostlarımız 2403. Bölge Hobi komitesi King Gurubu 31 Mart 2018 Cumartesi günü King Turnuvası düzenlemiştir. ..

ADANA SEYHAN ROTARY KULÜBÜ TARAFINDAN 8-11 MART 2018 TARİHLERİ ARASINDA ADANA SEYHAN OTELİNDE DÜZENLENECEK RYLA HAKKINDA ..

Ankara Kavaklıdere RK ve Başkent Üniversitesi ile işbirliği ile ''Sivil Toplum Kuruluşlarında Lİderlik Çalıştayı'' gerçekleştirilecektir. Tarih: 10 Mart ..